філія Благовіщенського НВК №2 Луполівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Проблема, над якою працює заклад загальної середньої освіти:

Методична проблема НВК: «Впровадження інноваційних технологій в навчально – виховнийпроцес з метою формування позитивної мотивації навчання»

Виховна проблема НВК : «Формуванн явсебічного та гармонійного розвитку конкурентоспроможно їособистості в сучасному світі, виховання соціально – активної громадянської позиції»

Неперервне вдосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів, їх компетентності в галузі навчального предмета та методиці його викладання; впровадження інновацій в навчально-виховний процес; створення власної моделі школи.

Завдання методичної роботи:

- підвищення якості знань учнів з базових предметів навчального плану;
-  залучення обдарованих дітей до науково-дослідницької діяльності в МАН;
- підвищення теоретичної, науково-методичної та професійної підготовки педагогічних працівників шляхом організації роботи консультпункту, ШМО учителів-предметників, проведення методичних тижнів;
- підвищення рівня профілактично-консультативної роботи серед учнівського колективу, батьківської громади, створення умов для реалізації відповідних програм щодо розвитку особистості учня, враховуючи соціальний запит та особисту зацікавленість учнів, батьків, педагогів;
- удосконалення роботи органів учнівського самоврядування, широке залучення його до вирішення питань організації навчально-виховного процесу, життєдіяльності навчального закладу;
- забезпечення роботи науково-практичних семінарів з актуальних питань навчання і виховання школярів;
- продовження роботи щодо забезпечення охорони та зміцнення здоров’я учнів;
- підвищення іміджу навчального закладу;
- забезпечення ефективної роботи методичного кабінету школи;
-підвищення рівня позаурочної роботи з навчальних предметів;
- поширення кращого педагогічного досвіду працівників навчального закладу шляхом друку матеріалів у фахових виданнях;
-створення умов для оволодіння педагогами інноваційними методиками з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу
Склад методичної ради
голова методичної ради - Смолянець А.Б.,
    члени методичної ради: Железнякова В.А.
                                        Царенко Н.В.
                                        Каганюк М.А.
                                        Сорочинська Л.В.

Тихевич Т.І..

План науково-методичної роботи

Обговорити на засіданнях методичної ради   такі питання:

1.Аналіз методичної роботи в минулому навчальному році.
2.Організація методичної роботи педколективу в 2019-2020 н.р. Коригування планів роботи з керівниками МО.
3.Розподіл обов’язків між членами методичної ради. Вивчення нормативних документів.
4.Роль науково-методичної ради установленні та розитку позитивних відносин у колективі .
5.Внесення пропозицій щодо стимулювання й оцінювання інноваційної діяльності педагогів, що атестуються.
6.Ефективність використання комп’ютерних технологій для підвищення якісного потенціалу уроку.
7.Захист власної педагогічної системи вчителями, що атестуються.
8.Організація повторення  навчального матеріалу та підготовка учнів до державної підсумкової атестації.
9.Обговорення та затвердження документації для здійснення державної підсумкової атестації.